O nas

Usługi tapicerskie Katowice

Jeżeli wydaje Ci się, że Twoje stare meble czy inne elementy wyposażenia domu nie nadają się już do użytku, straciły swój pierwotny wygląd, nie są już modne i nie pasują do wnętrza Twojego mieszkania, to pokażemy Ci, że można z nich stworzyć niezwykle cenne przedmioty, które ponownie będą ozdobą salonu czy sypialni, będą funkcjonalne, praktyczne i nie będziesz chciał się już ich pozbyć. Oferujemy usługi tapicerskie Katowice, w ramach których realizujemy zamówienia na renowacje i tapicerowanie mebli, renowację antyków, tapicerowanie ścian, wnęk, a także wnętrza samochodu.

Nasz sposób na oryginalne wnętrze

Renowacja mebli Katowice

Zajmujemy się tapicerowaniem mebli każdego typu. Odnawiamy sofy, fotele, wezgłowia do łóżek, pufy, wersalki i wszystko, co tylko można pokryć tkaniną i innym materiałem.
W ten sposób pokazujemy, że jest wiele mebli, które pomimo już długiego czasu użytkowania, nadal mogą być wygodne i co równie ważne – prezentować się modnie i nowocześnie.

Tapicer Katowice

Odnowa wnętrza samochodu

Estetyczny wygląd wnętrza samochodu jest dla prawdziwego kierowcy tak samo ważny, jak sprawność pojazdu i komfort jazdy. Zajmujemy się renowacją tapicerki samochodowej, przywracamy jej pierwotny wygląd, jak również nadajemy nowego charakteru. „Stara nowa” tapicerka ponownie będzie spełniała swoją funkcję praktyczną i estetyczną.

Tapicer Śląsk – doświadczenie, precyzja, wiedza i pasja - „stare” nie musi oznaczać „bezużyteczne”!

Call Now Button