Realizacja przebieła bez żadnych problemów – efekty bardzo zadowalające!
Monika M.
Klientka
Najpierw przyjechał przedstawiciel który obejrzał meble i doradził wybór najlepszego materiału,potem odebrali meble i wykonali je zgodnie z naszymi oczekiwaniami i to wszystko zaledwie w 11 dni, ocena 5/5!
Marek
Katowice
Wykonali usługę zgodnie z planem jednak po 4 miesiącach okazało się, że nici są za słabe i w jednym miejscu rozerwał nam się material na szwach. Byłam pełna obaw czy nie zostaniemy na lodzie ale jak tylko zgłosiłam moją reklamację od razu zareagowali i bez żadnych opłat dokonali naprawy i wydłużyli okres gwarancji – w życiu nie spotkałam się z takim ugodowym rozwiązaniem reklamacji – wiadomo jak to bywa przy składaniu reklamacji, często trzeba się wykłócić lub zostać z problemem samemu. W tym przypadku pełen szacunek za poważne podejście do klienta, inni powinni się od nich uczyć!
Edyta
Katowice
Meble na wymiar wykonali zgodnie z założeniami naszej projektantki, doradzili jakie pianki wybrać, jaki stelaż oraz fajny materiał. Mebel nie dość, że wygląda rewelacyjnie to jest jeszcze wykonany z doskonałych materiałów nie zawsze dostępnych w sklepach meblowych które sprzedają wyłącznie masówkę na której mogą zarobić.
Monika i Janusz
Katowice
Zdecydowaliśmy się z mężem na odnowienie naszego starego narożnika ponieważ nigdzie w sklepach nie mogliśmy znaleźć czegoś pasującego do naszego wnętrza. Mąż był przeciwny i zdecydowanie wolał kupić nowy mebel jednak ja, po namowie koleżanki która skorzystała z usług firmy tapicer-Katowice zdecydowałam, iż zaryzykujemy. Okazuje się, że zlecenie zrealizowani 2 dni przed terminem a efekt zaskoczył nawet mojego sceptycznie nastawionego męża. Jednym słowem -polecam!
Patryk i Ewa
KLIENTCI
Dziękujemy Pani Paulinie za profesjonalną obsługę, rozwianie naszych wątpliwości oraz całej ekipie za terminowe wykonanie zlecenia.
Aneta Wnuk
Klientka
Zleciłem do renowacji wnętrze mojego Cadillaca i wykonanie jest naprawdę super. W odróżnieniu od blacharza, lakiernika, mechanika - tapicerzy okazali się jedynymi fachowcami którzy wywiązali się z terminu i zrealizowali swoją robotę bez żadnych uwag. Są naprawdę warci swojej ceny.
Kazimierz Kasiarz
KLIENT
Pierwszy raz korzystaliśmy z usługi tapicera przez co byłam pełna obaw czy wszystko będzie ok bo wiadomo jakie opinie są o niektórych tapicerach. Okazało się, że firma wyrobiła się jeszcze przed czasem a efekty ich pracy są super!
Justyna Boczoń
KLIENTKA
Podchodziliśmy do zmiany obicia chyba przez 4 miesiące. Rozmawialiśmy z różnymi tapicerami, jednak jedynie oni potrafili odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, przygotowali nam wstępną wycenę która dokładnie zgodziła się z finalną ceną którą zapłaciliśmy za renowację także to bardzo solidna firma która nie podnosi cen w trakcie realizacji – to co ustalone tak właśnie jest realizowane i rozliczone. Bez obaw polecam.
Michał i Monika
KLIENCI
Call Now Button