WEZGŁOWIA/ŚCIANY TAPICEROWANE/WNĘKI

Wydobywamy piękno na nowo

Tapicer Katowice twórcą wnętrza Twojego mieszkania

Jakie powinno być wnętrze Twojego mieszkania? Nowoczesne, minimalistyczne, ale też luksusowe i stylowe? A może ekstrawaganckie, pełne zaskakujących rozwiązań i pomysłów? Proponujemy Ci niecodzienną aranżację wnętrza salonu, sypialni i kuchni. Białe ściany pokryjemy materiałem, który będzie tworzył z meblami spójną, harmonijną całość. To alternatywa dla tapet i farby, dla tego, co jest powszechnie znane i wykorzystywane w aranżacjach.

Urzekające piękno

Tapicer Katowice postanowił w niecodzienny sposób wykorzystać potencjał, jaki drzemie w materiałach, takich jak skóra, skaja czy tkanina. Pokrywając nim ściany i wnęki mieszkań oraz biur, nadaje im elegancji i stylu, sprawiając tym samym, że wnętrza zachwycają każdego dnia jeszcze bardziej, przykuwają uwagę mocniej i nastrajają pozytywną energią zarówno Ciebie, jak też Twoich gości.

Proponujemy tapicerowane ściany i meble, ale też wezgłowia, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnej, jak też klasycznej sypialni. Luksusowe, eleganckie i bardzo wygodne w użytkowaniu wniosą do wnętrza nową, zupełnie inną świeżość.

Call Now Button